Oferta pracy

Kierownik Oddziału (firma dystrybucyjna)

Distribev Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oddziałami i podległym personelem

  • Kierowanie procesami transportu, magazynowania i administracji sprzedaży w oddziale

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Wdrażanie i przestrzeganie procedur i instrukcji obowiązujących w spółce

  • Organizowanie pracy dystrybucji na podległym terenie

  • Współpraca z firmami transportowymi

  • Raportowanie i analiza wyników pracy oddziału

  • Nadzór nad kosztami funkcjonowania oddziału

  • Przeprowadzanie kwartalnych i rocznych inwentaryzacji

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie dystrybucyjnej w produktach FMCG

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Znajomość rynku firm transportowych

  • Zaangażowanie, ambicja, samodzielność, orientacja na wyniki

  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy

  • Znajomość programów MS Office

  • Mile widziana znajomość środowiska SAP

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz konkursy motywacyjne

  • Konkurencyjny system premiowy

  • Elastyczny czas pracy, który dostosujesz do swoich potrzeb

  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz benefitu sportowego

  • Rozbudowany program wdrożeniowy, abyś w krótkim czasie osiągał zaplanowane cele

  • Profesjonalny system szkoleń produktowych, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobywania doświadczeń w dużej firmie o rozpoznawalnych markach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przewiń do profilu firmy

Miejscem pracy Przedstawiciela Handlowego jest jedna z kilku tras funkcjonujących w danym Regionie.

Dobierana do miejsca zamieszkania Kandydata.