Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Oddziału

AMLUX Sp. z o.o.O firmie

AMLUX Sp. z o.o.

Marynarki Polskiej 100

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie wszelkich spraw związanych z efektywnym i zgodnym z obowiązującymi uregulowaniami, funkcjonowaniem oddziału i zatrudnieniem pracowników

  • Kompleksowa kontrola przynależnych obiektów

  • Akceptacja zamówień

  • Bieżąca analiza potrzeb klientów w zakresie realizowanych kontraktów

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej efektywności pracy Oddziału

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Umiejętność kontroli jakości i kosztów

  • Efektywne działanie po presją czasu

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu

  • Dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B – gotowość do intensywnej pracy w terenie

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • System pracy umożliwiający samodzielność działania

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy po okresie wdrożenia

  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach spółki