Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników administracyjnych oraz współpraca z personelem medycznym,

  • zapewnienie wysokiego standardu jakości obsługi klienta (optymalnej dostępności do oferowanych usług),

  • kontrola i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności oddziału oraz realizacja mierników biznesowych i budżetowych,

  • nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług w placówce,

  • realizacja akcji sprzedażowych, promocji, programów lojalnościowych oraz innych działań proklienckich.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu dużą strukturą organizacyjną w branży usługowej,

  • doświadczenie w obsłudze klienta prestiżowego w oparciu o wysoki standard oferowanych usług,

  • orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i  efektywnego rozwiązywania problemów,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i budowania pozytywnych relacje ze współpracownikami, poparte wymiernymi sukcesami,

  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków, pracy na wskaźnikach biznesowych

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie).

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 25 letnim doświadczeniem,

  • możliwości rozwoju poprzez realizację interesujących projektów i szkolenia,

  • inicjatywy i konkursy pracownicze,

  • losowania biletów na mecze i do teatru

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dostęp do platformy webinarowo-szkoleniowej