Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Rhenus Delivery Services Sp z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczących pełen wachlarz usług logistycznych.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania oddziału poprzez zarządzanie operacjami transportu i magazynowania
  • Wdrażanie standardów firmy i optymalizacja procesów
  • Bieżąca kontrola poziomu kosztów operacyjnych w oddziale
  • Opracowanie i realizacja założeń budżetowych
  • Optymalizacja procesów gospodarki magazynowej
  • Zarządzanie podwykonawcami transportowymi oraz kontrola jakości świadczonych przez nich usług
  • Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług
  • Zarządzanie podległym ponad 20-osobowym zespołem
  • Rekrutacja i selekcja podległych pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie z branży TSL
  • Znajomość prawa pracy i przepisów BHP
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Zdolności analityczne
  • Wiedza na temat procesów zarządzania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ogólnopolskim zasięgu
  • Motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • Możliwości awansu i rozwoju wewnątrz firmy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa Multisport, bony na Święta, ubezpieczenie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy