Oferta pracy

Kierownik Oddziału / Kierownik Hurtowni

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne zarządzanie pracą podległego zespołu

  • zarządzanie flotą aut, logistyka

  • zarządzanie zapasami i stanami magazynowymi

  • rozwój sprzedaży na podległym terenie

  • bieżącą analizę rynku i monitorowanie konkurencji

  • realizacja planów sprzedażowych i rekrutacyjnych

  • wdrażanie nowych produktów do sprzedaży

  • monitorowanie i egzekwowanie wyników sprzedażowych

  • przygotowywanie, raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży hurtowej w dystrybucji FMCG

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • znajomość lokalnego rynku HoReCa oraz sklepów spożywczych

  • znajomość specyfiki branży artykułów FMCG w sektorze dystrybucyjnym

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klientów Oddziału

  • znajomość zasad bezpiecznej sprzedaży

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z odbiorcami

  • dyspozycyjność

  • miejsce stałego zamieszkania w promilu do maksymalnie 30 km od Krakowa

To oferujemy

  • pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stałe wynagrodzenie i dodatkową premię uzależnioną od wyników

  • niezbędne narzędzia do pracy, samochód, telefon, komputer

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • dostęp do udziału w grupowym ubezpieczeniu na życie