Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik oddziału laboratorium

Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o.

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą oddziału laboratorium chemicznego, w tym zapewnienie właściwego wykorzystania wiedzy i czasu pracy podległych pracowników, sprawowanie nadzoru nad zgodnym z przepisami i terminowym wykonywaniem przez pracowników powierzonych im zadań i obowiązków,

  • nadzorowanie i udział w pracach badawczych i analitycznych dotyczących analiz chemicznych i fizykochemicznych następujących surowców i produktów koksowni: węgiel, koks, gaz koksowniczy, smoła, benzol, olej płuczkowy, siarka, wody technologiczne, ścieki,

  • koordynowanie prac związanych z systemami zarządzania, wdrożonymi w Laboratorium,

  • nadzór nad powierzonym wyposażeniem laboratoryjnym,

  • współpraca z działem zaopatrzenia w zakresie zamówień i odbioru dostaw materiałów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym,

  • doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku w laboratorium, placówce badawczo – rozwojowej, uczelni lub laboratorium kontroli jakości w przemyśle,

  • umiejętność obsługi pakietu Office,

  • umiejętność kierowania zespołem,

  • umiejętność podejmowania decyzji, współpracy, komunikacji i organizacji miejsca pracy,

  • prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagradzania,

  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy

  • oddział CLPB Sp. z o.o. w Wałbrzychu.

Aplikowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania