Oferta pracy

Kierownik Oddziału

AIUT Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie całokształtem działalności projektowo-dystrybucyjnej oddziału w obszarze produktów automatyki magazynowej, w tym planowanie, organizowanie struktur projektowo-handlowych i zapewnienie sprawnego funkcjonowania oddziału

  • Zarządzanie Biurem Projektów i komórką R&D w zakresie systemów transportowych

  • przeprowadzanie analizy potrzeb i wymagań klienta względem aranżacji przestrzeni składowania i automatyzacji pracy, wielkości strumieni przepływu towarów w magazynie, parametrów ładunków, palet, kartonów i innych nośników transportowych

  • projektowanie logistyczne potencjalnych rozwiązań przepływu towarów w magazynach dystrybucyjnych i e-commerce, w oparciu o oferowane systemy transportu przenośnikowego i urządzenia automatyzujące pracę,

  • przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i uzgodnień umownych z klientami

  • monitoring przebiegu realizacji zawartych z klientem umów

Nasze wymagania

  • ukończone studia inżynierskie ( preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika itp.)

  • komunikatywność

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem

  • kreatywność projektowa, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • podstawowa umiejętność pracy w programie AutoCad

  • znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

AIUT Sp. z o.o.

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Przewiń do profilu firmy