Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz koordynacja pracy podległej jednostki organizacyjnej

  • zapewnienie odpowiedniej liczby zasobów personalnych/kurierskich

  • dobór, rekrutacja, szkolenia oraz proces wdrożenia nowo zatrudnionych pracowników/kurierów

  • modelowanie i optymalizacja procesów operacyjnych w Oddziale

  • modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze

  • motywowanie pracowników/kurierów do realizacji postawionych zadań i osiągania celów

  • raportowanie wyników pracy przełożonym

  • współpraca z innymi działami organizacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży logistycznej, kurierskiej

  • doświadczenie w pracy przy projektach

  • umiejętność w kierowaniu zróżnicowanymi zespołami ludzi

  • znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta

  • umiejętność dostosowania się do zmian

  • nastawienie na realizację celów

  • zdolności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze

  • samodzielne podejmowanie decyzji i umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Do naszego nowego Oddziału w Łodzi poszukujemy obecnie Kierownika Oddziału.

Przewiń do profilu firmy