Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Jak wygląda ścieżka rozwoju na tym stanowisku? 1. Intensywne szkolenie i onboarding 2. Rozpoznanie lokalnego rynku i praca w terenie 3. Rekrutacja i budowanie zespołu 4. Zarządzanie zespołem i realizacja celów sprzedażowych

  • Pierwszym etapem wdrożenia na Kierownika Oddziału jest intensywne, 2- tygodniowe szkolenie w Centrali Vosti w Lublinie, na którym uzupełnimy Twoją wiedzę o naszych produktach i procesach.

  • Drugim krokiem jest ok. 3-miesięczne rozpoznanie lokalnego rynku. Dzięki temu poznasz procesy handlowe Vosti oraz rozwiązania z zakresu OZE, które oferujemy naszym klientom. To idealna okazja, aby lepiej poznać wyzwania z jakimi Twój przyszły zespół będzie mierzyć się w późniejszej pracy.

  • Czas na budowę Twojego zespołu Doradców-Techniczno Handlowych ds. OZE - Twoim zadaniem będzie zrekrutowanie oraz wdrożenie przyszłych członków zespołu, oczywiście przy wsparciu Centrali.

  • Po wdrożeniu zespołu zajmiesz się realizacją wyznaczonych działań sprzedażowych. Produkty, które będziecie dostarczać klientom to fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki, klimatyzacja, a z czasem również kolejne rozwiązania związane z domem i jego termomodernizacją. Wciąż rozwijamy naszą ofertę!

  • Oprócz realizacji celów sprzedażowych Twoim zadaniem, będzie zarządzanie, motywowanie i rozwijanie kompetencji swojego zespołu. Zgrany i nastawiony na wspólny sukces zespół to połowa sukcesu!

  • Jako Kierownik Oddziału będziesz miał/miała również możliwość budowania pozytywnego wizerunku marki na lokalnym rynku i zwiększania rozpoznawalności Vosti. Lokalność to jeden z fundamentów Vosti.

Nasze wymagania

  • Masz min. dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych

  • Twoją pasją jest handel i kontakt z klientem

  • Potrafisz tworzyć i z sukcesem realizować plany sprzedażowe oraz budżet roczny

  • Bierzesz na siebie odpowiedzialność i stale poszukujesz nowych możliwości w biznesie

  • Stawiasz przed sobą ambitne cele i angażujesz współpracowników w ich realizację

  • Poświęcasz czas na samodoskonalenie i rozwijanie innych

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą

Mile widziane

  • Zainteresowania związane z rozwiązaniami eko & smart

  • znajomość działania fotowoltaiki oraz innych rozwiązań z zakresu OZE

To oferujemy

  • Pracę w firmie z TOP 5 branży PV wg badania Instytutu Energii Odnawialnej

  • Kompleksowe 2 tygodniowe wdrożenie w Centrali Vosti w Lublinie, na którym uzupełnimy Twoją wiedzę o naszych produktach i procesach.

  • Po wdrożeniu zespołu Twoich Doradców Techniczno-Handlowych zapewniamy biuro wraz z niezbędny wyposażeniem, z którego będziesz zarządzać swoim oddziałem.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz. Również członkowie zespołu, którym będziesz zarządzać, mogą wybrać preferowaną formę zatrudnienia.

  • W Twojej codziennej pracy możesz liczyć na stałe wsparcie doświadczonych zespołów ds. serwisu, inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki

  • Wynagrodzenie podstawowe rosnące wraz ze stażem pracy, uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym

  • Najwyższej jakości produkty - współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami działającymi na rynku OZE, takimi jak Jinko Solar, Huawei, Stiebel Eltron, LG czy Webasto.

  • Atrakcyjne programy dla klientów i partnerów, wspierające sprzedaż i budowanie własnej bazy.

  • Niezbędne narzędzia pracy - auto służbowe wraz z kartą paliwową, telefon, materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, broszury, banery).

  • Atrakcyjne warunki finansowania - klientom zapewniamy kredyt z najniższym oprocentowaniem na rynku; współpracujemy z rzetelnymi bankami, m.in Credit Agricole i Alior Bankiem.

  • Wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań dla Klientów Twojego oddziału - nasi Specjaliści ds. dofinansowań pomagają w składaniu wniosków w ramach programów takich jak Mój prąd, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia itd.

  • Posiadamy własne Centrum Logistyczne, dzięki któremu jesteśmy niezależni od terminów dostaw naszych kontrahentów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • prezenty z okazji dnia ślubu

W Vosti specjalizujemy się w sprzedaży ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań dla domu i biznesu. Wśród naszych produktów klienci znajdą instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. W związku z dynamicznym rozwojem branży OZE, nasza oferta wciąż się powiększa! Chcemy dostarczać klientom produkty, które sprawią, że ich domy staną się niezależnie energetyczne i gotowe na przyszłość.

Wystartowaliśmy 5 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników w całej Polsce! Wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody:

- Solidny Pracodawca roku 2020

- Solidny Pracodawca roku 2021

- W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych

- Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

- Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020

- Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

Przewiń do profilu firmy