Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik oddziału

Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i rozwój Oddziału wraz ze wszystkimi procesami operacyjnymi oraz sprzedażowymi

  • Optymalizacja kosztów działania podległej struktury organizacyjnej

  • Przygotowywanie i analiza raportów operacyjnych wg przyjętych standardów

  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji z Klientami, kreowanie potencjału biznesowego

  • Współpraca z Dostawcami, Podwykonawcami i Partnerami

  • Współpraca z innymi Oddziałami w zakresie operacyjnej obsługi i realizacji zadań budżetowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze Spedycji

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z Transportem Całopojazdowym oraz częściowym w Ruchu Międzynarodowym

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników operacyjnych oraz sprzedażowych

  • Znajomość zasad planowania i zarządzania operacyjnego

  • Znajomość międzynarodowych konwencji regulujących działalność operacyjną w transporcie drogowym

  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – 95% naszych Klientów nie mówi po polsku

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz pakiet premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy

  • Pracę gdzie samodzielność i przedsiębiorczość jest niezwykle ceniona 😊

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inna formę

  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi

  • Realną możliwość wpływu na przyszły kształt Oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym

  • Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej w oddziałach Hart Logistics na rynku polskim jak i w zagranicznych Oddziałach firmy.

  • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy z nas jest wyjątkowy. Dołącz do i Ty!

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne? Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl

Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku polskim jak i zagranicznym.