Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Iglotech Sp. z o. o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Iglotech Sp. z o.o

Kierownik Oddziału

Iglotech Sp. z o.oO firmie

  • Elektronowa 6, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Elektronowa 6

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • całościowe zarządzanie Oddziałem firmy, w tym współtworzenie i realizacja planu sprzedaży

  • kompleksowa obsługa Klientów- ofertowanie, realizacja zamówień, doradztwo techniczne, obsługa posprzedażowa

  • efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz ocena i weryfikacja realizacji zadań powierzonych podwładnym

Podział czasu pracy
25%

kompleksowe zarządzanie oddziałem

15%

zarządzanie Zespołem

60%

obsługa Klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe kierunkowe HVAC&R)

  • min. 3 lata doświadczenia w branży HVAC&R

  • prawo jazdy kat. B

  • wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń HVAC&R

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie handlowej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu

  • szkolenia techniczne i handlowe

  • atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

  • dofinansowanie do kart sportowych,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Iglotech Sp. z o.o., Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, odznaczony wieloma nagrodami w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy