Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez P.H.U. PIONEX Piotr Gabryś z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 89, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji przez P.H.U. PIONEX Piotr Gabryś z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 89.” Dziękujemy za złożone oferty, uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Oddziału

PHU Pionex Piotr GabryśO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, kreowanie i realizacja strategii sprzedaży Oddziału

  • Aktywne współtworzenie akcji sprzedażowych i marketingowych

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych i aktywna obsługa kluczowych klientów firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pracy jako przedstawiciel handlowy w dystrybucji

  • Kompetencje menedżerskie umożliwiające zarządzanie i motywowanie podległych pracowników

  • Umiejętności planowania i ustalania celów sprzedażowych oraz ich rozliczania

  • Praktycznych umiejętności sprzedażowych

  • Umiejętności negocjacji i współpracy z klientem, budowania partnerskich stosunków z klientami

  • zdolności komunikacyjnych, kreatywności i samodzielności

  • znajomość rynku chemii budowlanej i materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity w ramach ZFŚS

PHU Pionex Piotr Gabryś

Firma „PIONEX” dystrybutor chemii budowlanej.

Obejmuje swoim zasięgiem teren Polski południowo-wschodniej. Działa od 1992 roku, kładąc nacisk na ciągły rozwój i pełen profesjonalizm. Zespół firmy liczy ponad 100 pracowników, którzy realizują swoje zadania w terenie jak i na miejscu w 7 różnych lokalizacjach: Bielsko-Biała, Katowice, Rzeszów, Lublin, Zamość, Międzyrzec Podlaski i Łomża.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia