Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik oddziału

Tompłyt Tomasz Dunajski

6 2009 800 brutto / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju biznesu dla prowadzonego oddziału,

  • Zarządzenie i rozwój podległego zespołu,

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz rozbudowa sieci sprzedaży na podległym terenie,

  • Dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z klientami,

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • Analiza rynku oraz działalności konkurencji w branży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe (preferowane techniczne, wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem),

  • Wysokie zdolności realizacji założonych celów, inicjatywa, operatywność, wiarygodność oraz umiejętność komunikowania się z klientami,

  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta,

  • Samodzielność i umiejętność skutecznego i logicznego zarządzania własną pracą,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + motywujący system premiowy,

  • Duża samodzielność w działaniu,

  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia,

  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Przedsiębiorstwo TOMPŁYT działa na lokalnym rynku od 1996 roku. Od początku działalności konsekwentnie powiększamy asortyment i wzornictwo płyt. Promujemy i wprowadzamy na rynek nowoczesne technologie do obróbki i łatwe w montażu produkty. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz estetyka i długotrwałość działania w różnych warunkach otoczenia.

Przewiń do profilu firmy