Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Pniewy, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vita-Lux Małgorzata Wojciechowska

    Firma handlowa Vita-Lux z ugruntowaną pozycją na rynku, w związku z rozwojem aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pniewy

    Opis stanowiska / zakres obowiązków:

    • rekrutowanie i wdrażanie nowych pracowników
    • koordynacja i monitoring pracy grupy telemarketingowej
    • nadzór nad efektywnością pracy grupy
    • kontrola jakości (odsłuchy)
    • zarządzanie kampaniami
    • realizacja celów projektu
    • regularne raportowanie wyników
    • współpraca z innymi działami w firmie
    • prowadzenie szkoleń wprowadzających i doszkalających dla pracowników Call Center
    • wdrażanie nowych rozwiązań
    • coaching, motywowanie, rekrutacja, szkolenia
    • dbałość o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (warunek konieczny)
    • doświadczenie w sprzedaży
    • znajomość technik sprzedaży i umiejętności szkoleniowe
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy
    • samodzielność w działaniu
    • bardzo wysoka samodyscyplina pracy
    • umiejętność szukania innowacyjnych rozwiązań
    • umiejętność zarządzania zespołem
    • doskonałe umiejętności interpersonalne
    • nastawienie na realizację ustalonych planów
    • wysoka motywacja do działania
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność planowania

    Oferujemy

    • pracę w firmie z wizją
    • stabilne warunki zatrudnienia (podstawa + premia)
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (awaryjnie soboty)
    • dużą decyzyjność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • szansę samorozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy kandydatów o umieszczenie na CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Administratorem Państwa danych jest Małgorzata Wojciechowska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Vita-Lux z siedzibą w Luboniu (62-030), ul.Łąkowa 28.

    W dowolnym momencie mają Państwo prawo do cofnięcia zgody. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych może zostać dokonane poprzez złożenie oświadczenia

    a) w siedzibie firmy,

    b) na adres [email protected]

    c) listownie - na adres: Vita-Lux Małgorzata Wojciechowska , ul.Łąkowa 29, 62-030 Luboń

    Dane osobowe są zbierane w celach rekrutacyjnych a następnie do sporządzenia umowy.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.