Oferta pracy

Kierownik oddziału

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za przebieg procesów operacyjnych oddziału (Magazyn oraz Transport)

  • Zarządzanie polityką personalną w ramach oddziału. Określanie standardów realizacji zadań, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy pracowników,

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu,

  • Zarządzanie transportem własnym oraz współpraca z firmami trzecimi,

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację poziomu wskaźników obowiązujących w obszarze magazynowym i transportowym,

  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie,

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy operacyjnej (co najmniej 3 lata w zarządzaniu personelem),

  • Samodzielność w działaniu,

  • Kreatywność i zdolność do szybkiej adaptacji wraz ze zmianą potrzeb biznesowych,

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie w zarządzaniu transportem miejskim,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS,

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Dofinansowanie do karty MultiSport, Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy