Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik oddziału

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Polska Sieć Handlowa Livio S.A. - organizator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, działający w formule franczyzowej, poszukuje pracownika na stanowisko:
    triangle

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie bieżącej pracy w oddziale i podległego zespołu
    • Pozyskiwanie i przyłączanie nowych sklepów do sieci na obszarze województwa pomorskiego
    • Planowanie i realizowanie budżetu oddziału
    • Planowanie i organizowanie lokalnych akcji promocyjnych
    • Organizowanie spotkań z dystrybutorami i właścicielami sklepów
    • Negocjowanie umów handlowych
    • Koordynowanie procesów wdrażania standardów obowiązujących w sklepach franczyzowych sieci

    Wymagania:

    • Wykształcenie (średnie lub wyższe)
    • Znajomość branży rynku spożywczego (FMCG) warunek konieczny
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Kreatywność i samodzielność
    • Dobra organizacja pracy, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od realizacji zadań
    • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki stopień kompetencji
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
    • Dobre warunki ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"