Logo Pracuj.pl

Kierownik Oddziału

DB Cargo Polska S.A.O firmie

  • Skawina
    Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwej organizacji i bezpiecznych warunków pracy w podległym obszarze
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników w tym prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą, prowadzenie wymaganej dokumentacji oraz obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • Nadzór nad pracą instalacji nawęglania i podawaniem paliwa (węgiel, biomasa)
  • Nadzór nad prawidłowym pobieraniem próbek handlowych i produkcyjnych paliwa (węgiel, biomasa)
  • Nadzór nad realizacją zadań i rzetelne prowadzenie rozliczeń
  • Współpraca z klientami (zewnętrznymi i wewnętrznymi)
  • Ciągłe doskonalenie procesów i procedur w obszarze Usług Bocznicowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji pracy na bocznicy kolejowej i praktyczna znajomość zagadnień związanych z jej obsługą
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kolejowym minimum 2 lata
  • Znajomość przepisów kolejowych i prawa pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność delegowania zadań i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Otwartość, orientacja na klienta
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość instalacji i technologii nawęglania w elektrowni będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy dzień wolny od pracy
  • dofinansowanie do studiów

DB Cargo Polska S.A.

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Kierownik Oddziału, Skawina