Oferta pracy

Kierownik Oddziału/Sosnowiec

Rhenus Logistics S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Kierownik Oddziału w nowo otwartym magazynie Rhenus Logistics S.A. w Sosnowcu, będziesz odpowiadał/a za operacje logistyki magazynowej e-commerce realizowane dla naszego klienta. W zespole liczącym kilkadziesiąt osób będziemy realizować zamówienia dla klientów indywidualnych (B2C).

  • Będziesz odpowiedzialny/na za:

  • Ekonomiczne i operacyjne wyniki oddziału

  • Zapewnienie bezproblemowej i efektywnej realizacji procesów operacyjnych oraz aktywne działania zmierzające do ich optymalizacji

  • Prowadzenie zespołu w sposób zorientowany na wynik oraz rozwijanie go poprzez regularnąinformację zwrotną

  • Prowadzenie współpracy z klientem poprzez codzienną komunikację oraz partnerską realizację ustalonych działań

  • Planowanie i kontrola kosztów, wyznaczanie i koordynacja realizacji celów oraz wskaźników KPI

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w oddziale

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem operacjami magazynowymi (mile widziane doświadczenie w logistyce kontraktowej i projektach e-commerce)

  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa

  • Praktyczna wiedza na temat najlepszych praktyk w zakresie usług logistyki kontraktowej

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, efektywnego zarządzania zespołem, motywowania i rozwoju

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu

  • Dobra znajomość j. angielskiego (codzienna komunikacja z klientem)

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań oraz ciekawy i szeroki zakres obowiązków

  • Realny wpływ na organizację procesów w nowotworzonym oddziale

  • Możliwość potwierdzenia swoich umiejętności lidera w dynamicznym i ambitnym zespole

  • Szansę realizacji swoich pomysłów w profesjonalnej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb

  • Możliwość poznania specyfiki innych naszych oddziałów zlokalizowanych w Polsce i Europie

  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport

  • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy

  • Możliwość współtworzenia atmosfery w nowotworzonym oddziale

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Oddziału

Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

Dołączając do Rhenus Logistics S.A. będziesz brał/a udział w nowym projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej 60 000 metrów kwadratowych będziemy realizować operacje logistyczne dla naszego klienta. Magazyn znajduje się w Sosnowcu.

Przewiń do profilu firmy