Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Oddziału - Spedycja

Sanmar Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, rozwój i odpowiedzialność za uruchomienie nowego oddziału

  • Prowadzenie rekrutacji, zarządzanie podległym zespołem (5-10 pracowników)

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów we współpracy z Działem Handlowym

  • Realizacja budżetu, celów biznesowych i planów związanych z rozwojem infrastruktury oddziałowej

  • Prowadzenie Oddziału zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami operacyjnymi

  • Raportowanie wskaźników bezpośrednio do zarządu firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość branży TSL i specyfikę pracy w transporcie drogowym

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży

  • Znajomość jednego języka obcego

  • Samodzielność i dobre zorganizowanie, a także otwartość na rozwój

  • Posiadanie umiejętności współpracy z innymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę z bardzo konkurencyjną podstawą

  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, komputer, telefon komórkowy)

  • Dodatkowe wynagrodzenie za efekty Twojej pracy – posiadamy system premiowy

  • Branżowe doradztwo prawne – mamy własnego Radcę Prawnego, będącego do naszej codziennej dyspozycji

  • Benefity dla naszych pracowników (kursy językowe, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe)

Sanmar Sp. z o.o.

SANMAR to lider w branży spedycyjnej obecny na rynku TSL od ponad 15 lat. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, wielokrotnie nagradzaną w rankingach biznesowych za dynamikę rozwoju, stabilność finansową i uczciwość biznesową. Obsługujemy Klientów na terenie całej Europy, świadcząc usługi spedycji drogowej i około spedycyjne. Nasza centrala mieści się w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego 292. Więcej o nas na:

www.sanmar.pl

Przewiń do profilu firmy