Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału Spedycji

  • Częstochowa, śląskie
  • Kierownik
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAWBOL-LOGISTYKA ŁUCZAK-KUDZIA S.J.

    Naszą firmę tworzy przede wszystkim zespół ambitnych, skutecznych i samodzielnych spedytorów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów na usługi transportowe oraz tworzeniem nowego oddziału firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze:

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Opis stanowiska:
    • stworzenie oddziału spedycji od podstaw (rekrutacja, nabór pracowników)
    • organizacja i rozwijanie pracy oddziału
    • realizacja założonego wyniku finansowego oddziału
    • obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym
    • stałą współpraca z przewoźnikami
    • realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych
    • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
    • identyfikacja i budowanie relacji biznesowych z nowymi klientami

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży spedycji krajowej i międzynarodowej
    • doświadczenie na stanowisku Kierownika Biura spedycji będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane
    • aktywność w działaniu i umiejętność wprowadzania zmian i innowacji
    • prawo jazdy kat. B
    • praktyczna znajomość MS Office

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
    • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
    • samodzielność w działaniu
    • niezbędne narzędzia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PAWBOL-LOGISTYKA Łuczak-Kudzia sp.j. z siedzibą w Andrychowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PAWBOL-LOGISTYKA Łuczak-Kudzia sp.j. z siedzibą w Andrychowie przy ul. Batorego 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.