Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału Sprzedaży

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

    Firma z branży edukacyjno-szkoleniowej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Elbląg

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie działalnością Oddziału
    • nadzór nad realizacją planów Oddziału
    • koordynowanie pracy Oddziału
    • zarządzanie podległym zespołem pracowników

    Od kandydata oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku kierowniczym w małych lub średnich firmach
    • samodzielności i doskonałej organizacji pracy
    • przedsiębiorczości i odpowiedzialności

    W zamian:

    • stabilne zatrudnienie
    • możliwości rozwoju
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.