Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału Sprzedaży

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

    Ogólnopolska firma specjalizująca się w usługach edukacyjno-szkoleniowych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie działalnością placówki
    • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
    • koordynowanie pracy sekretariatu
    • zarządzanie podległym zespołem pracowników
    Oczekujemy:
    • samodzielności i doskonałej organizacji pracy
    • przedsiębiorczości i odpowiedzialności
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwości rozwoju
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nova Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nova Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nova Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.