Kierownik Oddziału w Firmie Transportowej

  • śląskie
  • Kierownik
  • 17.06.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, firmy logistyczno-transportowej, która posiada oddziały w całym kraju, poszukujemy osoby do pracy na stanowiska Kierownika Oddziału.
    Nr ref. 190471/5332

    Opis stanowiska:

    • realizacja budżetu finansowego,
    • rozwój biznesu poprzez utrzymywanie kontaktów z kluczowymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych,
    • kontrola procesów operacyjnych, zarządzanie ryzykiem,
    • innowacyjne działanie na rzecz optymalizacji procesów biznesowych,
    • nadzór nad zatrudnieniem oraz wynagrodzeniami pracowników oddziału.

    Wymagania:

    • warunek konieczny - min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży TSL,
    • zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
    • wysokorozwinięte zdolności interpersonalne,
    • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
    • nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów,
    • zajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

    Oferta obejmuje:

    • pracę w jednej ze spółek Grupy - firmie stabilnej i prężnie rozwijającej się,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych kregach,
    • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity oraz pakiet szkoleń,
    • pracę w firmie w której szacunek do innych to wartość konieczna.