Oferta pracy

Kierownik Oddziału

Tri-Wall Polska Sp. z o.oO firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Tri-Wall Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem w branży opakowań.
Proponujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie opakowań z różnego rodzaju surowców z uwzględnieniem specyficznych systemów logistycznych klienta. Współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjnej. Swoje oddziały posiadamy zarówno w kraju, jak i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do oddziałów w Wałbrzychu pracownika na stanowisko:

Ogólny opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych wg składanych zamówień obsługiwanego przez Oddział klienta i koordynowanie całego procesu włącznie z ustaloną specyfiką dostaw
  • Nadzór nad eksploatacją maszyn, urządzeń i narzędzi do produkcji, prowadzenie dokumentacji
    w tym zakresie
  • Sprawne zarządzanie informacją i kontakt z klientem z poziomu dostawcy (komunikatywnie
    jęz. angielski lub jęz. niemiecki) oraz umiejętne wykorzystanie powierzonych w tym celu zasobów
  • Odpowiedzialność za pracowników i generowane na miejscu koszty
  • Kontrola zgodności produktów i półproduktów oraz pracy produkcji z założeniami technologicznymi
    i konstrukcyjnymi
  • Odpowiedzialność za prawidłowe i zgodne z rozliczenie procesów produkcyjno-magazynowych
    w systemie operacyjnym Comarch ERP XL

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy pod presją czasu
  • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność kierowania ludźmi
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie grupowe, Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje,
jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy