Oferta pracy

Kierownik Oddziału

SALVADA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, która specjalizuje się w produktach ogrodzeniowych do tymczasowego zabezpieczania placów budów oraz przestrzeni przemysłowych, drogowych i imprezowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie klientów na podległym terenie,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • obsługa oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • obsługa procesu realizacji zamówień,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • koordynowanie pracy oddziału,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz magazynem.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, zwłaszcza w wypożyczalni rusztowań i/lub sprzętu budowlanego,
  • wskazane doświadczenie w obsłudze klienta B2B,
  • samodzielność, samodyscyplina, skrupulatność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu office oraz obsługi poczty elektronicznej,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia od wyników sprzedaży,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer oraz samochód).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy