Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5913250"

    Metrohouse to :

    • ponad 80 biur w całej Polsce
    • ponad 500 doradców
    • co miesiąc kilka tysięcy nowych klientów do obsługi

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów
    na stanowisko:

    KIEROWNIK ODDZIAŁU
    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    ZADANIA:
    • współtworzenie, zarządzanie oraz szkolenie zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów
    • prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
    • organizacja, zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
    • nadzór nad realizacją budżetu
    • nadzór nad realizacją transakcji

    OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w branży nieruchomości (preferowane doświadczenie w pracy w Agencji nieruchomości)
    • umiejętności lub predyspozycje do zarządzania zespołem
    OFERUJEMY:
    • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
    • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników zespołu
    • system szkoleń wewnętrznych

    Dołącz do Metrohouse!

    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S. A. danych osobowych w celach rekrutacji.

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.