Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie, która umożliwi Ci dalszy rozwój w sprzedaży. Podejmij wyzwanie w międzynarodowej firmie z branży technicznej, dla której poszukujemy: Branch Managera

    Nr ref.: /41/12/2018/KKkatroli/35224
    Warszawa
    zadania:
    • Kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów
    • Budowanie i dbanie o relacje z klientami
    • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • Przygotowywanie ofert handlowych, opracowywanie zamówień
    • Prezentacja produktów w salonie wystawowym
    • Uczestnictwo w targach
    • Przeprowadzanie analiz rynkowych i strukturalnych
    • Wizyty u klienta ze specjalnymi produktami
    • Organizacja administracyjna filii
    • Organizacja magazynu
    oczekujemy:
    • Wyższe wykształcenie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą w branży technicznej oraz doradztwie technicznym
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • Zainteresowanie obszarem „air and water conditioning”
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
    • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie i nastawienie na wyniki
    • Mobilność i dyspozycyjność
    • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B
    oferujemy:
    • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Profesjonalne narzędzia pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47