Kierownik Oddziału

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 11.03.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 10.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Metrohouse to :

    • ponad 80 biur w całej Polsce
    • ponad 500 doradców
    • co miesiąc kilka tysięcy nowych klientów do obsługi

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów
    na stanowisko:

    KIEROWNIK ODDZIAŁU

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:
    • współtworzenie, zarządzanie oraz szkolenie zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów
    • prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji
    • organizacja, zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
    • nadzór nad realizacją budżetu
    • nadzór nad realizacją transakcji

    OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
    • umiejętności lub predyspozycje do zarządzania zespołem
    OFERUJEMY:
    • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
    • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników zespołu
    • system szkoleń wewnętrznych

    Dołącz do Metrohouse!

    Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S. A. danych osobowych o następującej treści:

    Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Metrohouse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-832) przy  ul. Żelaznej  28/30 dla celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119).

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.