Kierownik oddziału

  • Warszawa, mazowieckie
  • Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma CHOGI jest obecna na rynku od 2003 roku. Prowadzimy największą wypożyczalnię pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych w północno-wschodniej Polsce. Dbając o najwyższy standard obsługi zapewniamy transport maszyn, a także stacjonarny i mobilny serwis sprzętu.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Otwarcie i prowadzenie wypożyczalni maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych
    • Realizacja zakładanych celów jakościowych i ilościowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prezentowanie pełnej oferty wynajmu
    • Doradztwo techniczne i wspieranie klientów w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań
    • Przestrzeganie standardów w zakresie obsługi klienta
    • Kontrola i dbałość o należyty stan techniczny zarządzanej floty

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki: budownictwo/mechanika/ekonomia
    • Praktycznej znajomości zasad budowy oraz eksploatacji maszyn budowlanych i pojazdów ciężarowych – wymóg konieczny
    • Wysokich umiejętności organizacyjnych
    • Wysokiego poziomu energii i zapału do pracy
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
    • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
    • Prawa jazdy kat. B, mile widziane C+E

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Długoterminową współpracę w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oparte na otwartym systemie premiowym
    • Samodzielne i ciekawe stanowisko zapewniające możliwość rozwoju zawodowego
    • Dofinansowanie karty MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom