Oferta pracy

Kierownik oddziału

Euro24 Sp. z o.o. Sp.kO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Utworzenie i zorganizowanie oddziału firmy we Wrocławiu oraz kierowanie nim

  • Przygotowanie planu rozwoju oddziału i jego wdrożenie

  • Zaplanowanie, realizacja i monitorowanie budżetu, kosztów

  • Rekrutacja, wdrożenie i kierowanie grupą spedytorów

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

  • Określanie i rozliczanie celów biznesowych

  • Rozliczanie i raportowanie wskaźników efektywności

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym

  • Mile widziane doświadczenie w transporcie FTL, LTL oraz ekspresowym

  • Znajomość przepisów: konwencja CMR, prawo przewozowe

  • Znajomość przepisów celnych, zagadnień związanych z transportem materiałów niebezpiecznych

  • Znajomość systemów klasy TMS

  • Doświadczenie w budżetowaniu (przygotowywanie budżetu, weryfikowanie, raportowanie)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

  • Umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • Umiejętność motywowania, angażowania i uczenia zespołu, jak również udzielania feedbacku

  • Umiejętność stawiania i rozliczania celów dla pracowników

  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej i zespołu

  • Zdolności analizowania, wyciągania wniosków, raportowania i prezentowania rozwiązań

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętności komunikacyjne w połączeniu z wysoką kulturą osobistą i etyką

  • Prawo jazdy kat B

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu oddziału firmy oraz znajomość dodatkowych języków obcych

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój biznesu poprzez utworzenie i rozwijanie oddziału we Wrocławiu

  • Realizowanie własnych pomysłów

  • Rozwój osobisty i zawodowy m.in. poprzez udział w dedykowanych szkoleniach

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • piątkowe obiady dla pracowników