Oferta pracy

Kierownik Oddziału Wynajmu

Boels Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ziębicka 32, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Boels Polska Sp. z o.o.

Ziębicka 32

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu efektywności podległego zespołu poprzez właściwą organizację i koordynację pracy zespołu,

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Oddziału (dotyczy min. regularnego prowadzenia dokumentacji wynajmu, efektywnego planowania transportów, wsparcia dla handlowców regionalnych, działania oddziału w zgodzie z obowiązującymi procedurami),

  • Realizacja planów handlowych oraz budowanie relacji z klientem,

  • Odpowiedzialność za dobry stan techniczny i wizualny wynajmowanego sprzętu,

  • Doradztwo techniczne, prezentowanie pełnej oferty najmu oraz aktywne wspieranie klientów w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań,

  • Współpraca z innymi oddziałami w regionie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i w samodzielnym zarządzaniu placówką,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Wysokie umiejętności organizacyjne, planowania oraz ustalania priorytetów,

  • Zainteresowanie mechaniką, narzędziami, sprzętem i maszynami budowlanymi lub chęć rozwoju w tym obszarze,

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel, Outlook),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, głównie do sporadycznego kontaktu z centralą w Holandii. Zapraszamy również osoby bez znajomości w/w języków.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,

  • Premie uzależnione od wyników,

  • Opiekę medyczną w Lux Med,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 600 zł,

  • Dostęp do platformy nauki języków obcych e-Tutor,

  • Dodatkowe dni urlopu dla pracowników z dłuższym stażem pracy,

  • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,

  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 2120 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,

  • Atmosferę opartą na współpracy-wszyscy mówimy sobie po imieniu,

Boels jest holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 17 krajach Europy, jesteśmy liderem branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, na Słowacji, w Czechach, Austrii we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Islandii.

Od 2009 jesteśmy obecni także w Polsce, a po połączeniu z Cramo staliśmy się wiodącą firmą wynajmu maszyn budowlanych w Polsce. Obecnie mamy 36 oddziałów w 16 miastach na terenie Polski.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Rodzaj pracy: stacjonarna

Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Przewiń do profilu firmy

O stanowisku:

Lubisz pracować w dynamicznym środowisku i masz doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem? Jesteś komunikatywny, pewny siebie, dobrze zorganizowany a motoryzacja to Twój konik? Jeśli na wszystkie powyższe odpowiedziałeś „TAK”, to aplikuj i dołącz do Boels!