Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik oddziału wypożyczalni samochodów

IVOPOL Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów,

  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientami (profesjonalna obsługa)

  • Motywowanie i pozyskiwanie zaangażowanych pracowników

  • Dbałość i zarzadzanie flotą pojazdów

  • Wydawanie i odbiór pojazdów

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji wypożyczonych samochodów

  • Kontrola i raportowanie pracy oddziału

  • Dbanie o stan techniczny samochodów (monitoring terminów serwisów, przygotowanie samochodów do wynajmu)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczanie zawodowe na stanowiskach związanych z wynajmem krótkoterminowym samochodów minimum 2 lata

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • Biegła znajomość jeżyka angielskiego

  • Wysoka motywacja do działania oraz samodzielność

  • Umiejętność docierania i rozmów z osobami decyzyjnymi

  • Zdolności negocjacyjne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość MS Office

Mile widziane

  • Znajomość branży Automotive

  • Znajomość procesów likwidacji szkód komunikacyjnych

To oferujemy

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Pakiet wdrożeniowy (szkolenia teoretyczne i praktyczne)

  • Motywacyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w realizacji celów.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny ze zdjęciem i podaniem nr ref. prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

IVOPOL Sp. z o.o, firma wchodząca w skład grupy kapitałowej Thumos Capital Sp. z o.o., będąca właścicielem marki Rentacardirect, dostawca usług wynajmu samochodów

Przewiń do profilu firmy