Oferta pracy

Kierownik Oddziału – Wypożyczalnia Maszyn Budowlanych

RENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa Renta to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma w segmencie wynajmu sprzętu budowlanego. Powstała w 2016 w Finlandii, rozwinęła się z lokalnej spółki w istotnego gracza na rynkach nordyckich z ambicjami odegrania ważnej roli w innych krajach basenu Morza Bałtyckiego.

W kolejnym kroku, wychodząc poza kraje nordyckie, Renta utworzyła w Polsce spółkę, której celem jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci oddziałów. Renta Sp. z o.o. obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników Oddziału oraz nadzór nad ich pracą,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu przychodowego i kosztowego,
  • Pozyskiwanie dla Spółki nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
  • Negocjowanie warunków kontraktów, zawieranie umów i nadzór nad ich realizacją,
  • Gotowość do częstych wizyt u klientów i na placach budów,
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta i dobry wizerunek Firmy,
  • Współpraca z Zarządem oraz innymi pracownikami Spółki.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub firmie usługowej B2B - warunek konieczny,
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i jasnej komunikacji zadań,
  • Determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów,
  • Ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy i samodzielność w podejmowanych działaniach,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole,
  • Dużą samodzielność w działaniach w ramach zdecentralizowanej, międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość udziału w szkoleniach, rozwoju osobowego i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Renta Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Renta Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Renta Sp. z o.o. 40-053 Katowice ul. Barbary 29/313.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy