Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Oddziału ze znajomością języka niemieckiego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz Zespół złożony z profesjonalistów jest w stanie zapewnić

    Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w instalacjach przemysłowych - poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kierownik Oddziału

    ze znajomością języka niemieckiego

    Wrocław
    KO/MN/02/2018

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zarządzanie podległym Oddziałem i raportowanie do Zarządu Spółki w Niemczech
    • Ścisła współpraca z Centralą Firmy w realizacji celów strategicznych
    • Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych Oddziału
    • Pozyskiwanie Klientów firmy, negocjowanie kontraktów z kooperantami i odbiorcami usług
    • Rekrutacja i zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie
    • Współpraca z instytucjami finansowymi, prawnymi, państwowymi
    • Budowanie zewnętrznego wizerunku przedsiębiorstwa (udział w targach, wystawach, reklama i promocje)

    WYMAGANIA:

    • Biegła znajomość języka niemieckiego
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne lub techniczne)
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników  (osobowość lidera, umiejętność delegowania zadań, mierzenia wyników)
    • Doskonale rozwinięte kompetencje menedżerskie, umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole
    • Wysoka orientacja na wyniki i realizację celów
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Znajomość obsługi MS Office

    OCZEKIWANIA:

    • Atrakcyjną pracę w firmie z niemieckim kapitałem
    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    nr w rejestrze 14990