Logo Pracuj.pl

Kierownik okręgu

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowaniem funkcjonowania sklepów w podległym okręgu
  • Skuteczną realizacją planów operacyjnych (odpowiedzialność za osiągane wyniki oraz wizerunek sklepów Netto)
  • Zarządzanie i motywowanie kierowników sklepów w podległym okręgu
  • Budowanie silnego zespołu liderów

Nasze wymagania

  • Posiadać 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte w sieciach handlowych z branży FMCG
  • Posiadać umiejętność kierowania zespołem managerów
  • Posiadać wiedzę z zakresu handlu detalicznego
  • Wykazywać się inicjatywą i samodzielnością w działaniu
  • Dobrze organizować pracę własną
  • Posiadać prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak samochód służbowy, telefon
  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)
  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)
  • Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne

Kierownik okręgu, lubelskie