Oferta pracy

Kierownik Operacji i Sprzedaży

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • CO ZAPEWNIAMY?

  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

  • Realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Kompleksowy program wdrożenia oraz bogaty pakiet szkoleniowy

  • Ciekawe projekty oraz wielowariantową ścieżkę kariery

  • Bezpłatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Nasze wymagania

  • JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Skutecznych w działaniu i ukierunkowanych na realizację celów

  • Posiadających doświadczenie w handlu

  • Przedsiębiorczych, proaktywnych i komunikatywnych

  • Odnajdujących się w pracy w wymagającym środowisku biznesowym

  • Posiadających wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Zarządzanie kilkunastoma sklepami

  • Odpowiedzialność za podległe zespoły, ich motywację i osiągane wyniki

  • Dbałość o jak najwyższy poziom satysfakcji Klienta

  • Realizacja strategii firmy i celów biznesowych

  • Sprawne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu

  • Zapewnienie realizacji standardów firmy

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Przewiń do profilu firmy