Logo Pracuj.pl

Kierownik Operacji i Sprzedaży

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • CO ZAPEWNIAMY?
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Kompleksowy program wdrożenia oraz bogaty pakiet szkoleniowy
  • Ciekawe projekty oraz wielowariantową ścieżkę kariery
  • Bezpłatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Nasze wymagania

  • JAKICH OSÓB SZUKAMY?
  • Posiadających doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Skutecznych w działaniu i ukierunkowanych na realizację celów
  • Posiadających doświadczenie w handlu
  • Przedsiębiorczych, proaktywnych i komunikatywnych
  • Odnajdujących się w pracy w wymagającym środowisku biznesowym
  • Posiadających wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • Zarządzanie kilkunastoma sklepami
  • Odpowiedzialność za podległe zespoły, ich motywację i osiągane wyniki
  • Dbałość o jak najwyższy poziom satysfakcji Klienta
  • Realizacja strategii firmy i celów biznesowych
  • Sprawne organizowanie pracy własnej i podległego zespołu
  • Zapewnienie realizacji standardów firmy

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Aktualne oferty pracodawcy
M410

Kierownik Operacji i Sprzedaży, opolskie