Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

Fiege E com NorthO firmie

  • Ameryka 30 Olsztynek 11-015

    Ameryka (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. W gronie naszych klientów są m.in. Zalando, Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost, co pozytywnie wpływa na nasz rozwój, potrzebę kreowania nowych wartości, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. Na co dzień posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Kierownik OperacyjnyNumer ref.: AME_SITE_OPERATION_2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • efektywne zarządzanie zespołem menedżerów i podległych im zespołów liczących ponad 500 pracowników w bardzo szybkim, dynamicznym i wymagającym środowisku,
  • wdrażanie inicjatyw i pomysłów wspierających codzienne rozwiązania oraz rozwijanie nowych procesów zgodnie z wymaganiami, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego,
  • kontrolowanie wydajności za pomocą miarodajnych wskaźników, dostarczając informacje zwrotne i rozliczając menedżerów za ich wyniki i efektywność operacji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów/wyzwań operacyjnych poparta wysokimi zdolnościami analitycznymi,
  • podejmowanie proaktywnych działań w celu wspólnego wypracowania najlepszych praktyk dla całego Centrum Dystrybucyjnego
  • współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy w zależności od natury realizowanych przedsięwzięć (HR, IT, BHP, Dział Procesów, Dział Usług Zewnętrznych itp.)

JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, techniczne, zarządzanie produkcją)
  • nie jest Ci obce zarządzenie zespołami operacyjnymi w środowisku produkcyjnym lub dystrybucyjnym, w organizacjach o wysokiej dynamice działania
  • masz doświadczenie w zakresie obsługi procesów logistycznych lub produkcyjnych
  • znasz i potrafisz się posługiwać kluczowymi wskaźnikami KPI związanych z logistyką i magazynowaniem
  • potrafisz analizować dane oraz na ich podstawie dokonujesz właściwego wnioskowania
  • wiesz co to znaczy pracować w dynamicznym środowisku o dużej zmienności
  • masz elastyczne podejście nastawione na rozwiązywanie problemów, z nieszablonowym myśleniem „out of the box” oraz cechuje Cię podejście „can do attitude”
  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, dzięki czemu potrafisz współpracować z osobami z różnych środowisk, wywierać wpływ i przekonywać do swoich pomysłów
  • cechuje Cię wysoka kultura pracy w zakresie jej organizacji, priorytetyzacji zadań i systematyczności
  • dobrze orientujesz się w zagadnieniach związanych z Lean, Six Sigma, 5S, Kaizen czy VSM,
  • posługujesz się płynnie narzędziami MS Office oraz Google Suite
  • znasz język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie

FIEGE OFERUJE MI:

  • okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w organizacji o bogatym, międzynarodowym know-how,
  • wspieranie mojego osobistego rozwoju,
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze, w zgranym zespole,
  • bogaty pakiet benefitowy, w tym samochód służbowy

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95 , 02-457 Warszawa;

Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska  95, 02-457 Warszawa, Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa;
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółki Grupy Fiege  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] .

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, a więc poza teren Unii Europejskiej.

Zespół Rekrutacji Fiege E-com North sp. z o. o.

Centrum Dystrybucyjne Zalando Lounge

Ameryka 30, 11-015 Olsztynek

(woj. warmińsko - mazurskie)

e-mail: [email protected] lub [email protected]

Ogłoszenie archiwalne