Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Operacyjny

  • Błonie, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem. Obecnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Błonie
    k. Warszawy

    Zadania:

    • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników magazynu
    • Zapewnienie optymalnej obsługi logistycznej uwzględniając koszty personalne i operacyjne
    • Monitorowanie i usprawnianie procesów magazynowych
    • Realizacja celów operacyjnych i kluczowych wskaźników efektywności
    • Tworzenie zestawień, raportów i analiz
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i skuteczność w zarządzaniu dużym zespołem pracowników
    • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności komunikacji z personelem oraz klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi)
    • Doświadczenie w zakresie obsługi procesów logistycznych w obszarze B2B oraz B2C
    • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
    • Mile widziana znajomość SAP
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Zorientowanie na realizację KPI oraz postawionych celów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat,
    • elastyczny czas pracy,
    • samodzielne stanowisko.

    www.praca.arvato.pl

    www.facebook.com/PracaNaSerio