Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik operacyjny

Manpower CoREO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik operacyjnyNumer ref.: KIO/080/AJA

Zadania:

  • Analiza, układanie i usprawnienia procesów związanych z obsługą klienta oraz realizacją szkoleń
  • Poszukiwanie optymalizacji budżetów w zakresie realizacji szkoleń
  • Tworzenie standardów dla wszystkich rynków we ścisłej współpracy z Country Managerami
  • Wspieranie współpracy z trudnymi klientami

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego - C1
  • Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego
  • Doświadczenie w utrzymaniu trudnych klientów
  • Doradcze podejście oraz nastawienie na współpracę z rynkami zagrancznymi
  • Gotowość do analizy procesów i poszukiwania usprawnień

Gdynia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe biznesowe godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia uzależniona od wyników pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne