Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Operacyjny

Dom Dla Każdego MG Sp. z o.o. Sp.k. O firmie

Dom Dla Każdego MG Sp. z o.o. Sp.k.

Batalionów Chłopskich 45

Kaniów (pow. bielski)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zarządzanie wybranymi Działami firmy Dom Dla Każdego: Dział inwestycji, Dział sprzedaży i marketingu, Dział administracji, kadr, finansów oraz Dział planowania i rozliczania budów

  • odpowiedzialność za zespół oraz procesy i ich bieżące funkcjonowanie

  • zgłaszanie rekomendacji do Zarządu związanych ze strategią działania i rozwoju firmy

  • zgłaszanie inicjatyw i pomysłów związanych z bieżącym funkcjonowaniem firmy w obrębie ww. Działów

  • zapewnienie nadzoru na bieżącym cash flow i optymalizacji wydatków

  • ustalanie i nadzór nad bieżącym budżetem firmy, kontrola wydatków

  • inicjowanie działań celem maksymalizacji przychodu i nowoczesnych sposobów pozyskiwania klienta

  • koordynacja pracy pracowników etatowych z zewnętrznymi Partnerami wspierającymi bieżącą działalność firmy

  • odpowiedzialność za szkolenia i kształcenie członków zespołu w celu innowacyjnego myślenia oraz skuteczności we wdrażaniu zmian

  • pełna odpowiedzialność za systematyczną i dokładną dokumentację, raportowanie oraz rzetelne uzupełnianie zasobów informatycznych Dom Dla Każdego

  • raportowanie swojej pracy do Członka zarządu

Nasze wymagania

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym 5 lat na stanowisku managerskim

  • doświadczenie w branży budowlanej będzie ogromnym atutem

  • wysokie umiejętności interpersonalne, doskonała komunikacja i precyzja w działaniu

  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne i chęć do współpracy w zespole

  • determinacja do realizacji celów i efektywna pracy

  • sprawdzone umiejętności analizy i logicznego myślenia, umiejętność pracy z raportami i analizami, praca w oparciu o dane liczbowe

  • doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

  • uśmiech na twarzy i optymizmu w działaniu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub współpracę

  • możliwości kreowania polityki i kierunku rozwoju firmy, dużej samodzielności w działaniu

  • możliwości rozwoju w oparciu o indywidualnie dobierany pakiet szkoleń

  • telefon i laptop

  • nielimitowany czas pracy z możliwością realizacji części pracy zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Dom Dla Każdego to ponad 30 lat doświadczenia w spełnianiu marzeń naszych klientów o domu. Nasz zespół powiększa się z roku na rok budując kolejne nowe osiedla domów jednorodzinnych, jak i domy na działce klienta jako generalny wykonawca. Jesteśmy firmą rodzinną, którą wyróżnia zgrany zespół i ciągle nowe pomysły.

Czy Ty chcesz dziś do nas dołączyć?

Przewiń do profilu firmy