Logo Pracuj.pl

Kierownik Operacyjny

Dom Dla Każdego MG Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

6 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.

Dom Dla Każdego MG Sp. z o.o. Sp.k.

Batalionów Chłopskich 45

Kaniów (pow. bielski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zarządzanie wybranymi Działami firmy Dom Dla Każdego: Dział inwestycji, Dział sprzedaży i marketingu, Dział administracji, kadr, finansów oraz Dział planowania i rozliczania budów
  • odpowiedzialność za zespół oraz procesy i ich bieżące funkcjonowanie
  • zgłaszanie rekomendacji do Zarządu związanych ze strategią działania i rozwoju firmy
  • zgłaszanie inicjatyw i pomysłów związanych z bieżącym funkcjonowaniem firmy w obrębie ww. Działów
  • zapewnienie nadzoru na bieżącym cash flow i optymalizacji wydatków
  • ustalanie i nadzór nad bieżącym budżetem firmy, kontrola wydatków
  • inicjowanie działań celem maksymalizacji przychodu i nowoczesnych sposobów pozyskiwania klienta
  • koordynacja pracy pracowników etatowych z zewnętrznymi Partnerami wspierającymi bieżącą działalność firmy
  • odpowiedzialność za szkolenia i kształcenie członków zespołu w celu innowacyjnego myślenia oraz skuteczności we wdrażaniu zmian
  • pełna odpowiedzialność za systematyczną i dokładną dokumentację, raportowanie oraz rzetelne uzupełnianie zasobów informatycznych Dom Dla Każdego
  • raportowanie swojej pracy do Członka zarządu

Nasze wymagania

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym 5 lat na stanowisku managerskim
  • doświadczenie w branży budowlanej będzie ogromnym atutem
  • wysokie umiejętności interpersonalne, doskonała komunikacja i precyzja w działaniu
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne i chęć do współpracy w zespole
  • determinacja do realizacji celów i efektywna pracy
  • sprawdzone umiejętności analizy i logicznego myślenia, umiejętność pracy z raportami i analizami, praca w oparciu o dane liczbowe
  • doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
  • uśmiech na twarzy i optymizmu w działaniu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • możliwości kreowania polityki i kierunku rozwoju firmy, dużej samodzielności w działaniu
  • możliwości rozwoju w oparciu o indywidualnie dobierany pakiet szkoleń
  • telefon i laptop
  • nielimitowany czas pracy z możliwością realizacji części pracy zdalnie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Dom Dla Każdego to ponad 30 lat doświadczenia w spełnianiu marzeń naszych klientów o domu. Nasz zespół powiększa się z roku na rok budując kolejne nowe osiedla domów jednorodzinnych, jak i domy na działce klienta jako generalny wykonawca. Jesteśmy firmą rodzinną, którą wyróżnia zgrany zespół i ciągle nowe pomysły.

Czy Ty chcesz dziś do nas dołączyć?

Kierownik Operacyjny, Batalionów Chłopskich 45, Kaniów (pow. bielski)