Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Operacyjny

HEXELINE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aleksandra Puszkina 62

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, poziom rentowności i zatowarowanie salonów

  • rozwój sieci sprzedaży

  • rekrutacja, selekcja i ocena pracowników salonów

  • szkolenia i rozwój podległych pracowników

  • monitorowanie wyników sprzedaży przy pomocy odpowiednich wskaźników

  • tworzenie systemów motywacyjnych i premiowych

  • budowanie marki i podnoszenie jej wizerunku we współpracy z działem marketingu

Nasze wymagania

  • znajomość branży odzieżowej na rynku, konkurencji w segmencie premium

  • umiejętność zarządzania markami w segmencie premium

  • posiadanie cech przywódczych

  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całej Polski związanej z wizytacją salonów

  • akceptowanie wyjazdów w nienormowanym systemie godzin pracy

  • znajomość wskaźników sprzedaży

To oferujemy

  • samochód służbowy

  • laptop, telefon komórkowy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zniżki pracownicze na bieżące kolekcje

  • miłą atmosferę pracy w stabilnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma powstała w 1981. Tworzy sieć własnych salonów firmowych i osiąga pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody.

Przewiń do profilu firmy