Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Operacyjny (logistyka kontraktowa)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OTTO Polska HR Solutions poszukuje dla swojego klienta – międzynarodowego dostawcy kompleksowych usług logistycznych dla przemysłu – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr referencyjny: MD/KOW/02/15

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe zarządzanie projektem – kontraktem logistycznym (prowadzenie przyprodukcyjnych magazynów wyrobów gotowych, usługi transportowe dla dużej firmy produkcyjnej)
    • Zapewnienie realizacji założeń budżetowych projektu oraz KPI
    • Zapewnienie wysokiej jakości pracy magazynów
    • Zarządzanie podległym zespołem (ponad 100 FTE), organizacja pracy magazynów, delegowanie i kontrola wykonania zadań
    • Dbałość o dobre relacje z klientem obsługiwanym w ramach powierzonego projektu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z zarządzaniem i logistyką
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym i magazynowym, doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (powyżej 100 osób)
    • Doświadczenie w logistyce kontraktowej oraz w branży AGD lub automotive będą bardzo dużym atutem!
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość procesów i operacji magazynowych
    • Umiejętność współpracy z klientem, uczciwość i wysoka etyka zawodowa
    • Rozwinięte cechy przywódcze, odwaga menadżerska, wysoka kultura osobista
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny, komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferta pracodawcy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne warunki współpracy, adekwatne do rangi stanowiska i zakresu odpowiedzialności
    • Ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość udziału w dużym, ambitnym projekcie

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.

    Po więcej szczegółów dotyczących oferowanego stanowiska pracy oraz pracodawcy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Osoba kontaktowa: Magdalena Dobrosielska, kom.: 519 687 816.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do przesyłanej aplikacji:

    „Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:

    - Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz

    - Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz

    - Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.”

    Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom,a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).