Kierownik Operacyjny

Michael Page

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Operacyjnego. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie codzienną działalnością zakładu produkcyjnego, prowadzenie projektów inwestycyjnych oraz osiąganie kluczowych celów wydajności operacyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie codzienną działalnością zakładu produkcyjnego, w tym odpowiedzialność za jakość, produkcję, konserwację i łańcuch dostaw;

  • Opracowanie podejścia do ciągłego doskonalenia z wykorzystaniem zasad Lean Manufacturing;

  • Współpraca z łańcuchem dostaw w celu zarządzania zapasami i optymalizacji usług;

  • Proponowanie inwestycji w celu zrównoważenia zdolności produkcyjnych i/lub poprawy bezpieczeństwa, środowiska, jakości, wydajności i redukcji kosztów;

  • Prowadzenie ok. 80 osobowego zespołu, poprzez komunikowanie oczekiwań pracy, szkolenia, inicjowanie i egzekwowanie systemów, polityki i procedur;

  • Ustalanie i osiąganie kluczowych celów wydajności i innych kluczowych pomiarów wydajności operacyjnej;

  • Maksymalizacja wydajności poprzez identyfikację marnotrawstwa i wdrażanie ulepszeń;

  • Przekazywanie kierownictwu wyników operacyjnych, działań itp. oraz przedstawianie zaleceń i planów dotyczących bieżących usprawnień.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu;

  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy, w większych organizacjach;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie;

  • Pakiet narzędzi do wykonywania pracy (samochód służbowy);

  • Pakiet medyczny;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Szerokie możliwości rozwoju.