Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, znanej firmy transportowej.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie serwisami maszyn budowlanych

  • koordynowanie pracy pracowników serwisu stacjonarnego i działu sprzedaży

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju

  • zagwarantowanie na serwisie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac

  • dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa

  • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej

  • nadzór nad usługami z obszaru sprzedaży części zamiennych

  • optymalizacja procesów serwisowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze transportowym lub serwisowym – warunek konieczny!

  • Umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części zamiennych

  • Bardzo dobra komunikacja i zdolności przywódcze

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, znanej organizacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • niezbędne narzędzia pracy w tym również samochód służbowy