Oferta pracy

Kierownik Operacyjny / Operations Manager

Grupa FIEGE Polska

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie dużymi zespołami pracowników w bardzo szybkim, dynamicznym i wymagającym środowisku

  • wdrażanie inicjatyw i pomysłów wspierających codzienne rozwiązania oraz rozwijanie nowych procesów zgodnie z wymaganiami, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego

  • kontrolowanie wydajności za pomocą miarodajnych wskaźników, dostarczając informacje zwrotne i rozliczając menedżerów za ich wyniki i efektywność operacji

  • umiejętność rozwiązywania problemów/wyzwań operacyjnych poparta wysokimi zdolnościami analitycznymi

  • podejmowanie proaktywnych działań w celu wspólnego wypracowania najlepszych praktyk dla całego Centrum Dystrybucyjnego

  • współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy w zależności od natury realizowanych przedsięwzięć (HR, IT, BHP, Dział Procesów, Dział Usług Zewnętrznych itp.)

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, techniczne, zarządzanie produkcją)

  • nie jest Ci obce zarządzenie zespołami operacyjnymi w środowisku produkcyjnym lub dystrybucyjnym, w organizacjach o wysokiej dynamice działania

  • masz doświadczenie w zakresie obsługi procesów logistycznych lub produkcyjnych

  • znasz i potrafisz się posługiwać kluczowymi wskaźnikami KPI związanych z logistyką i magazynowaniem

  • potrafisz analizować dane oraz na ich podstawie dokonujesz właściwego wnioskowania

  • wiesz co to znaczy pracować w dynamicznym środowisku o dużej zmienności

  • masz elastyczne podejście nastawione na rozwiązywanie problemów, z nieszablonowym myśleniem „out of the box” oraz cechuje Cię podejście „can do attitude”

  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, dzięki czemu potrafisz współpracować z osobami z różnych środowisk, wywierać wpływ i przekonywać do swoich pomysłów

  • cechuje Cię wysoka kultura pracy w zakresie jej organizacji, priorytetyzacji zadań i systematyczności

  • dobrze orientujesz się w zagadnieniach związanych z Lean, Six Sigma, 5S, Kaizen czy VSM

  • posługujesz się płynnie narzędziami MS Office oraz Google Suite

  • znasz język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali

  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, szkolenia w ramach Akademii Rozwoju FIEGE)

  • oraz inne, atrakcyjne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do obiadów

Poznaj FIEGE!

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne koło Bydgoszczy to kolejna inwestycja naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów. Możesz być częścią tego zespołu, ponieważ już wkrótce w rozpoczniemy działalność logistyczną na terenie centrum dystrybucyjnego, w którym zatrudnimy kilkaset osób.

Przewiń do profilu firmy