Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Operacyjny / Operations Manager

Seargin Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Grunwaldzka 163

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, monitorowanie i interpretacja wskaźników, analiz, raportów cyklicznych, prezentacja danych dla kierownictwa,

  • Tworzenie i korygowanie procedur, procesów w firmie, weryfikacja nieścisłości i niedopatrzeń,

  • Tworzenie szablonów i narzędzi, mających na celu usprawnienie oraz optymalizację procesów w Seargin, utrzymywanie obecnych,

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów mających na celu rozwój firmy, poszukiwanie, negocjacje i kontakt z dostawcami zewnętrznymi,

  • Realizacja celów i zadań krótko i długoterminowych wyznaczonych przez Dyrektora Operacyjnego i Zarząd spółki;

  • Zarządzanie pracownikami i zadaniami, prowadzenie spotkań cyklicznych, ocena pracy, akceptacja godzin i organizacja obowiązków,

  • Wsparcie w codziennej pracy Dyrektora Operacyjnego,

  • Wsparcie Zarządu,

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, budowanie stanowisk i zespołów,

  • Rozwój pracowników, organizacja szkoleń, weryfikacja wiedzy i pracy oraz umiejętności,

  • Wsparcie pozostałych działów firmy,

  • Regularne monitorowanie wyników ilościowych i jakościowych poszczególnych działów firmy, przygotowywanie zestawień,

  • Realizacja strategii firmy, nadzorowanie i kontrola budżetu,

  • Sumienne wykonywanie zleconych prac.

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze operacji

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie oraz piśmie,

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi lub projektami

  • Zaangażowanie, kreatywność i chęć do pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • Pakiet Multisport i prywatna opieka medyczna,

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego i niemieckiego,

  • Elastyczne godziny pracy w określonym przedziale,

  • Liczne firmowe integracje,

  • Praca w systemie hybrydowym w czasie pandemii.

O nas

Seargin to prężnie działająca organizacja wyróżniona przez Financial Times w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.

Dostarczamy usługi IT w formie Body & Team Leasing oraz Application Managed Services.

Współpracujemy z międzynarodowymi klientami, znanymi markami oraz liderami w swoich sektorach.

Pracuj w wyśmienitej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi, których codzienne wsparcie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Tobie cieszyć się pracą każdego dnia :)