Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Operacyjny

FM LogisticO firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik OperacyjnyNumer ref.: RZ/KO/09/2020

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej i terminowej realizacji usług magazynowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem i infrastrukturą w oparciu o zaplanowany budżet i wskaźniki efektywności
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z realizacją usług magazynowych
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnień procesu logistycznego
  • Efektywna współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania magazynem
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Dynamizm w działaniu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów i podejmowania samodzielnych decyzji
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy Tarczyńskiej 111A w celu realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne