Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik operacyjny placówki medycznej

MediSpace Sp. z o.o.O firmie

9 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Spokojna 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

MediSpace Sp. z o.o.

Spokojna 5

Warszawa

Jesteśmy wysokospecjalistycznym Centrum Medycznym, zajmującym się diagnostyką i leczeniem chorób cywilizacyjnych. Bierzemy udział w innowacyjnych projektach badawczych, angażujemy się w akcje charytatywne mające na celu rozwój medycyny. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i chętnie z nich korzystamy w codziennej pracy. Poszukujemy Osoby zaangażowanej i szczerej, która razem z nami będzie budowała naszą markę.

Kogo szukamy:

  • osoby posiadającej kilkuletnie doświadczenie w branży medycznej
  • doświadczonej w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • znającej język angielski na poziomie komunikatywnym
  • sprawnie pracującej w środowisku Windows
  • osoby zorientowanej na rozwój biznesu medycznego
  • dyspozycyjnej, gotowej na wyzwania i z otwartym umysłem
  • osoby komunikatywnej i dobrze zorganizowanej

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynowanie pracy  zespołu administracyjnego i rejestracyjnego  placówki
  • budowanie zespołu  i przyjaznej kultury pracy
  • pozyskiwanie lekarzy do pracy z placówką
  • kontakt i budowanie relacji z lekarzami
  • kontakt z firmą marketingową i mediami
  • odpowiadanie na  reklamacje  pacjentów
  • nadzór nad przestrzeganiem przez resztę zespołu procedur związanych z funkcjonowaniem CM MediSpa

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę B2B
  • elastyczny czas pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • pracę w dobrej lokalizacji w Warszawie (blisko CH Arkadia)
  • spokojną, rodzinną atmosferę (spotkania integracyjne, imprezy firmowe)
  • możliwość rozwoju  -  szkolenia pracownicze, kursy specjalistyczne
  • stabilność zatrudnienia -  50% pracowników jest z nami od początku istnienia Firmy – 5 lat
  • indywidualne wsparcie dedykowanej osoby  oraz kadry zarządzającej przez pierwsze tygodnie pracy;
  • zniżki pracownicze na świadczenia medyczne oferowane przez CM MediSpace
  • preferowana data zatrudnienia: jak najszybciej

Ogłoszenie archiwalne